Наша цегла

Якісний будівельний матеріал - це одна з найголовніших складових міцної, надійної і довговічної споруди. Від будівельного матеріалу залежить затишок і комфорт в будинку.
ТОВ "Нова цегла" (Чотирбоцький завод вогнетривів) презентує на ринок будівельних матеріалів ПІЧНУ ВОГНЕТРИВКУ КАОЛІНОВУ (ПВК) цеглу під маркою "ПІЧНА". Також продовжує випускати ПРЯМУ ВОГНЕТРИВКУ ЦЕГЛУ (ПВ-5) під маркою "Ч".
Технічні умови і Технологічний регламент виготовлення пічної цегли розроблений у тісній співпраці з лабораторією Чеської республіки і випробувальною лабораторією будівельних матеріалів та виробів Національного університету «Львівська політехніка».
Для виробничої шихти використовується сировина із трьох власних карєрів (каолінового, глиноземного, гранітного).

Це дало можливість виготовити та запропонувати ринку якісно нову продукцію - пічну вогнетривку каолінову цеглу (ПВК) та суттєво покращити показники марки ПВ замість цегли марки ПБ-5, яка випускалась заводом раніше.
Процес її виготовлення - це технологія пластичного формування та природньої сушки. Технологія дотримується найкращих традицій та досягнень європейського "hand-made" виробництва. Це надає продукції свою унікальність, екологічність та всі ті високі вимоги, які висуваються до такої цегли, а саме:
- висока жаростійкість;
- висока термостійкість;
- висока теплопровідність, за рахунок якої піч або камін швидко нагріваються, тепло рівномірно розповсюджується і надовго зберігається;
- довговічність виробу;
- здатність протягом тривалого часу витримувати прямий контакт з полум’ям;
- екологічність,так як до складу входять лише природні компоненти.
Сфера застосування:
- кладка (у т.ч. топки) груб та плит побутового застосування;
- кладка тандирів;
- кладка димових труб;
- кладка топок саун;
- кладка російський печей;
- кладка камінів;
- кладка барбекю.
У промисловості цегла застосовується у спорудженні:
- опалювальних камер, де відбувається спалювання кам'яного вугілля;
- печей для випалювання керамічних виробів тощо.
Використовуючи нашу продукцію для будівництва вищевказаних конструкцій - Ви забезпечуєте спокій за пожежну безпеку конструкцій та безпеку будівлі вцілому.

 
Мертель шамотний - готова вогнетривка суміш для кладки вогнетривкої цегли.Мертель (марка МШ-28, 36) - готова вогнетривка суміш шамоту (70%) та вогнетривкої глини (30%). Мертель являє собою порошок сірого кольору. Перевага мертелю в порівнянні з іншими сполучними матеріалами - витримує високі температури - до 1700 ° C. Зберігає свої функції після випалу, утворює так званий температурний «кокон» навколо шамотної цеглини..Область застосування Застосовується для зв'язування алюмосилікатних виробів у вогнетривкій кладці теплових агрегатів, при виробництві шамотних виробів Розглянемо , що являють собою основні складові мертелю: глина вогнетривка і мелений вогнетривкий шамотний порошок(мертель). 

Глина вогнетривка

 Глина вогнетривка - одна з основних складових вогнетривкого розчину.Може використовуватися самостійно для кладки печі. Розрізняють два види вогнетривкої глини : комову і мелену.Глина вогнетривка ПЛГ-1 - комова глина. Використовується у виробництві кераміки, паперу, картону, вогнетривких виробів, гумотехнічних та пластмасових виробів, штучних шкір, портландцементного клінкеру. Глина вогнетривка ПГОСА - мелена глина. Застосовується для виготовлення мертелей, вогнетривких мас, обмазок, формувальних сумішей і набивних мас.

Шамот 

Мелений вогнетривкий шамотний порошок – шамот.Шамотний порошок - складова вогнетривкого розчину. Застосовується для зв'язування вогнетривких цеглин при кладці та ремонті печей. Після подрібнення шамот застосовують для зменшення пластичності і усадки при сушці і випалюванні компоненту шамотних мас при формуванні виробів -вогнетривів, виготовленні мертелей, торкрет-мас, як заповнювач вогнетривких бетонів і т.д.

Image alt