Наша цегла

Якісний будівельний матеріал - це одна з найголовніших складових міцної, надійної і довговічної споруди. Від будівельного матеріалу залежить затишок і комфорт в будинку.
ТОВ "Нова цегла" (Чотирбоцький завод вогнетривів) презентує на ринок будівельних матеріалів ПІЧНУ ВОГНЕТРИВКУ КАОЛІНОВУ (ПВК) цеглу під маркою "ПІЧНА". Також продовжує випускати ПРЯМУ ВОГНЕТРИВКУ ЦЕГЛУ (ПВ-5) під маркою "Ч".
Технічні умови і Технологічний регламент виготовлення пічної цегли розроблений у тісній співпраці з лабораторією Чеської республіки і випробувальною лабораторією будівельних матеріалів та виробів Національного університету «Львівська політехніка».
Для виробничої шихти використовується сировина із трьох власних карєрів (каолінового, глиноземного, гранітного).

Це дало можливість виготовити та запропонувати ринку якісно нову продукцію - пічну вогнетривку каолінову цеглу (ПВК) та суттєво покращити показники марки ПВ замість цегли марки ПБ-5, яка випускалась заводом раніше.
Процес її виготовлення - це технологія пластичного формування та природньої сушки. Технологія дотримується найкращих традицій та досягнень європейського "hand-made" виробництва. Це надає продукції свою унікальність, екологічність та всі ті високі вимоги, які висуваються до такої цегли, а саме:
- висока жаростійкість;
- висока термостійкість;
- висока теплопровідність, за рахунок якої піч або камін швидко нагріваються, тепло рівномірно розповсюджується і надовго зберігається;
- довговічність виробу;
- здатність протягом тривалого часу витримувати прямий контакт з полум’ям;
- екологічність,так як до складу входять лише природні компоненти.
Сфера застосування:
- кладка (у т.ч. топки) груб та плит побутового застосування;
- кладка тандирів;
- кладка димових труб;
- кладка топок саун;
- кладка російський печей;
- кладка камінів;
- кладка барбекю.
У промисловості цегла застосовується у спорудженні:
- опалювальних камер, де відбувається спалювання кам'яного вугілля;
- печей для випалювання керамічних виробів тощо.
Використовуючи нашу продукцію для будівництва вищевказаних конструкцій - Ви забезпечуєте спокій за пожежну безпеку конструкцій та безпеку будівлі вцілому.